Agrár-Erdészeti

2025. augusztus 08. péntek
Oláh Margó
9194

Agrár-erdészeti rendszerek telepítése
Oliver csemeteültetők és betakarítógépek az Ön igénye szerint
https://alfa-gep.hu/index.php?route=product/search&sub_category=true&description=false&search=OLIVER%20CSEME  
Kiírás:
https://kap.gov.hu/tamogatas/kap-rd21-rd22-1-25  


Csemete ültetők
Minimum 30 kW (40 LE) teljesítményű traktorral üzemeltethető. Az ültetőgép hárompontos függesztésű. A csemete-suháng ültetőgépek alkalmasak gyümölcsfa csemeték, tuják, örökzöldek és erdészeti facsemeték, suhángok és különböző palánták, pl káposzta ültetésére. A gép fő részei: keresztgerenda, tartógerenda, nyitókés, tömörítő kerekek, növénytároló, ülőke. Agromechanikai szempontból a talajt megfelelő mélységben és minőségben elő kell készíteni a jó minőségű ülétetés elvégzéséhez (lazítás-forgatás) Nyitókés munkaszélessége. 12 cm Max. ültetési mélység: 30 cm.
OLIVER BXC anyanövény ágyáskészítő
Az anyanövény bakhát kialakítását végzi, az ágyás hátoldalainak tisztítása és földelése álta..
OLIVER SD csemeteültető magas növények ültetésére
A SUPER DRIVE 1-4 cm átmérőjű és 20 cm és 2,0 méter magas növények ültetésére fejlesztettek ki. A traktor által vontatott, a tr..
OLIVER SD SZUPERDRIVE csemeteültető
Az SD Superdrive egy olyan gép, amelyet alanyok, szőlőültetvények, levendula…. átültetésére terveztek. Vontatott típus, a növénye..
OLIVER SP 2000 TC/TXC csemete betakarítógép
Az SP2000 TXC betakarítógép a 600 mm-es Widia vágótárcsának (4) köszönh..
OLIVER SP2000 csemete betakarítógép
Az SP2000 betakarítógép a következőkre: alanyok, szőlődugványok, rózsák betakarítása és kiásása; gyökereik megtis..
OLIVER SP96 csemete betakarítógép
Az SP96 betakarítógép egy olyan gép, amelyet a következőkre terveztek: földből történő kiemelés, gyűjtés, válogatás, faisk..
SPAPPERI TN 100 csemeteültető, szőlő-, rózsaoltványra
A Spapperi csemeteültető alkalmas 180/200 cm-es csemeték ültetésére. Az ültetendő növényzet szabad gyökérzettel vagy max 10 cm á..
SPAPPERI TP, TH csemeteültető
TP: TF fix váz és II Cat. • 2 db fém kosár tagonként • Dupla kezelői ülés • Tag II és III cat.csatlakozóval. Egy..
SPAPPERI TT csemeteültető szőlőre, rózsára
Mechanikus ültetőgép oltványok, dugványok és faiskolai szőlőhajtások átültetésére, különféle oltványok beü..
RÉSZLETEK ITT.

Szóljon hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Termékkereső

Cikkajánló

Gyümölcsszedő

Gyümölcsszedő vagy gyümölcsösszeszedő gép összkerékhajtással - OB 100 AAz OB...

Bővebben...

Hatékonyság

Hatékonyság 2025 – A Jövő MezőgazdaságaSzerző: Fito8horm9 / február 21, 2025A...

Bővebben...

Magyar fejlesztés

Patento Termékfejlesztő Kft.- Patento Szemestermény Szárító, Típus:...

Bővebben...

MA TE mit eszel?

MA TE mit eszel? Minimal Processing, avagy a tartósítószer-mentes...

Bővebben...

Fagykárok bejelentése

Fagykárok bejelentéseMegjelent: 2025-04-16 10:36:36Az áprilisi fagyok jelentős...

Bővebben...

Újdonság

Újdonság! ZUIDBERG mellső függesztés és TLT már elérhető a Kubota L1...

Bővebben...

Kertészeti pályázathoz

Ha kertészeti gép, akkor Alfa-Gép!Egyedi profilunk a kertészeti gépek...

Bővebben...

A talaj egészségének javítása

Program neve: Interreg Magyarország – Szlovákia ProgramProjekt címe: Az...

Bővebben...

kiemelt AJÁNLATOK